Szybsze przygotowanie ciasta? Potrzebujesz nowoczesnych gadżetów!

Dzięki takim gadżetom szybciej przygotujemy perfekcyjne ciasto

  1.  Misa na ciasto (drożdżowe szybko wyrośnięte) – potrząsając zamkniętą misą, możemy wymieszać ciasto, a dzięki szczelnemu wieku i żelowemu ogrzewaczowi ciasto wyrośnie nawet dwa razy szybciej. Nie trzeba pilnować, ponieważ wieko wyraźnie się zaokrągli, gdy ciasto będzie wyrośnięte. Misa na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem DELICIA 26 cm kosztuje obecnie około 90 zł.
  2. Głęboka patelnia (smażenie bez przywierania) – nieprzywierająca sprawdzi się w każdej kuchni. Jest lekka i poręczna. Ma korpus aluminiowy, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę. Patelnia AMBITION JASPER 28 cm kosztuje obecnie około 67 zł.
  3. Wykrawacz kółek (kółka idealne) – specjalnie formowany wałek doskonały do łatwego i szybkiego wykrawania kółeczek z ciasta. Wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Możemy go myć w zmywarce. Wykrawacz kółek DELICIA, 7 cm kosztuje obecnie około 22 zł.
  4. Wałek do ciasta (precyzyjne wałkowanie) – wałek równomiernie rozwałkuje ciasto na grubość od 2 do 8 mm. Wyprodukowany z wysokiej jakości plastiku. Po użyciu wystarczy go umyć pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Wałek do ciasta z regulacją grubości DELICIA kosztuje obecnie około 85 zł.
  5. Pojemnik (do posypania) – elegancki pojemnik przyda się do szybkiego i równomiernego dekorowania ciast cukrem pudrem, kakao lub cynamonem. Pojemnik do posypywania cukru pudru ze stali nierdzewnej CILIO MIDI kosztuje obecnie około 43 zł i jest dostępny na: www.garneczki.pl.
  6. Przesiewacz (przesiewa, nie rozsypuje) – wystarczy wsypać mąkę, cukier puder lub kakao, umieścić nad miską i nacisnąć kilkakrotnie przycisk. Bez użycia siły i jedną ręką. Uchwyt możemy zaczepić o ściankę miski. Przesiewacz CUISIPRO kosztuje obecnie 53 zł.