Rozwój firmy i skalowanie aktywności z pewnością cieszy przedsiębiorców, ale tworzy nowe wyzwania, które wymagają specjalnych rozwiązań. W dzisiejszych czasach nie może być mowy o rozwoju bez zaawansowanej infrastruktury informatycznej z dedykowanym serwerem na czele. Na szczęście mamy możliwość wdrożenia innowacyjnego rozwiązania bez znacznych kosztów, dzięki usłudze wynajmu serwerów Advance w OVHcloud.

Wynajem serwerów dedykowanych – rozwój Twojej firmy bez nakładów inwestycyjnych

Bez względu na to, w jakiej branży działa firma, niezwykle istotne jest, by jednym z najistotniejszych elementów wchodzących w skład rozwoju było zagwarantowanie optymalnych rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej. Ta, ze względu na dynamiczny rozwój może zagwarantować naszym aplikacjom i zasobom cyfrowym nie tylko znacznie wyższą efektywność realizowanych działań biznesowych, co przede wszystkim bezpieczeństwo.

Jedną z największych przeszkód na drodze do zaimplementowania serwera wysokiej jakości są koszty. Małe i średnie firmy bardzo często liczą się z takimi znacznymi kosztami i wolą wolne środki ulokować w inne elementy działania firmy. Na szczęście OVHcloud proponuje możliwość wynajmu dedykowanego serwera najwyższej jakości. Serwer ten, wyposażony w zaawansowane komponenty pozwoli nam na znaczne zwiększenie przepustowości procesów biznesowych bez generowania nadmiernych kosztów.

Zastosowanie serwera dedykowanego

W jakich przypadkach wynajem serwerów dedykowanych Advance może okazać się przydatny? Przede wszystkim dla wszystkich biznesów, które czynnie działają w oparciu o własną infrastrukturę informatyczną. A zatem wszystkie firmy e-commerce, których podstawowym profilem działalności jest utrzymywanie portalu lub sklepu internetowego z czasem będą musiały pomyśleć o rozwiązaniu bardziej zaawansowanym, niż podstawowy hosting.

Dedykowany serwer Advance pozwoli także na zabezpieczenie najważniejszych aplikacji biznesowych, które wspierają zarządzenie zasobami firmy i umożliwiają realizowanie najważniejszych procesów w firmie. Dodatkowo serwery te świetnie sprawdzą się w firmach, które poważnie myślą o wirtualizacji lub konteneryzacji własnych usług. W każdym z powyższych przypadków serwery dedykowane, zapewniające pełną prywatność i bezpieczeństwo znajdą zastosowanie.

Najważniejsze funkcje serwera Advance

Jakie funkcje dedykowanych serwerów OHVcloud zasługują na uwagę? Przede wszystkim:

  • Bezpieczeństwo zapewniane przez ochronę Anty-DDoS;
  • Przepustowość do sieci publicznej na poziomie 1 Gbps;
  • Funkcja sieciowa OLA;
  • Szereg systemów i aplikacji gotowych do natychmiastowej instalacji.

Ponadto serwery wyposażone są w rozwiązanie Intel Software Guard Extension, dzięki której możliwe jest szyfrowanie pamięci maksymalizujące bezpieczeństwo procesów i zasobów cyfrowych.

Dlaczego warto wynająć serwer? Najważniejsze korzyści

Dlaczego wynajem hostingu Advance to idealna propozycja dla małych i średnich firm? Przede wszystkim ze względu na wysoką przepustowość sieci. Wraz z implementacją rozwiązania w swojej firmie zyskujemy nielimitowany transfer danych i przepustowość na poziomie przewyższającym 70 Tbos. W każdym momencie możemy liczyć na zwiększenie przepustowości, jeśli okaże się, że obecna jest niewystarczająca.

Serwery dedykowane OVHcloud to także nieporównywalna wydajność, która zapewniana jest przez komponenty zaprojektowane z myślą o intensywnym obciążeniu. To w połączeniu z funkcją OVH Link Aggregation zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i wydajność, ale także niezwykłą prostotę obsługi serwera.

Zależy Ci na stabilnym i nowoczesnym rozwiązaniu, które ma pomóc w rozwoju usług sieciowych świadczonych przez firmę? Planujesz rozwój i rozglądasz się za serwerem o znacznie wyższej przepustowości? Rozwiązanie wynajmu serwera OVHcloud okaże się najlepszym rozwiązaniem.